Birds of Prey Filminden The Game Awards Özel Tanıtım

Birds of Prey Filminden The Game Awards Özel Tanıtım

  16 Aralık 2019

  1.579 Okunma

DC'nin dikkat çeken yapımı Birds of Prey'den The Game Awards 2019'a özel tanıtım yayınlandı.

DC’nin kadın kahramanlarını biraraya getiren Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn için tanıtım çalışmaları devam ederken, filmden The Game Awards 2019 için özel bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Margot Robbie’nin bir kez daha Harley Quinn olarak izleyici karşısına çıkacağı film, 7 Şubat 2020 tarihinde gösterime girecek.

Christina Hodson’ın senaryosunu kaleme aldığı, Cathy Yan’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Yırtıcı Kuşlar‘ın başrollerinde Margot Robbie, Jurnee Smollett-Bell, Mary Elizabeth Winstead, Rosie Perez, Ewan McGregor, Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, Francois Chau, Charlene Amoia, Chris Messina ve Matthew Willig yer alıyor. Black Mask rolünde Ewan McGregor yer alırken, Chris Messina seri katil Victor Zsasz rolünü üstlendi.

The Game Awards 2019 etkinliğinde paylaşılan fragmanda Harley Quinn, takıma bazı tavsiyelerde bulunur ve şöyle der: “Bayanlar, eğer erkeklerin size saygı duymasını istiyorsanız, onlara ciddi olduğunuzu gösterin. Bir şeyi havaya uçurun, birine vurun. Hiçbir şey bir erkeğin dikkatini şiddet kadar ilgiyle çekmiyor.”

Yönetmen Cathy Yan Birds of Prey’in bir Harley filminden daha fazlası olduğunu açıkça belirtti. Merakla beklenen film, 7 Şubat 2020’de izleyici ile buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.