Birds of Prey Filminden Teaser Yayımlandı

Birds of Prey Filminden Teaser Yayımlandı

  30 Ocak 2019

  255 Okunma

Merakla beklenen filmlerden biri olan Birds of Prey'den fragman geldi.

DC sinematik evreninde içerisinde kadın kahraman bulunan yeni film Birds of Prey filminden teaser yayımlandı.

Brirds of Prey filminde başrolleri Mary Elizabeth winstead, Margot Robbie, Ella Jay Bosco, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ewan McGregor, Robert Catrini, Ali Wong, Derek Wilson ve Steven Williams gibi isimler yer almaktadır. Filmin ilk teaser’ı da yayımlanması bekleyen kişilerle paylaşıldı. Teaser stüdyo ortamında yapılmış olan çekimleri kapsar. Teaser’da kahramanlar kostümlü bir şekilde yer alıyor. Teaser’da karakter ayrıntıları yakın şekilde gösterilirken izleyicilere yakında görüşürüz mesajı verilmektedir.

Filmin yönetmen koltuğunda ise According To My Mother ve Dead Pigs gibi filmlerden tanımış olduğumuz genç yönetmen Cathy Yan üstlenmektedir. Filmin senaryosunu ise Transformers Flaschback filminden de tanıdığımız Christina Hodson hazırlamıştır. Hodson bunun yanı sıra Joss Whedon’un ekibinden ayrılmış olduğu Bargirl filminin de senaryosunu üstleniyor. Filmin çekileceğinin duyurusu ise Suicide Squad filminin vizyona girmiş olduğu tarihlerde yapıldı. Warner yapmış olduğu açıklamasında Harley Quinn gibi anti-kahraman kadınlardan oluşan bir ekiple beraber yola çıkılacağı açıklandı. Bu durum DC hayranlarının heyecanlanmasına sebep oldu.

Birds of Prey ilk olarak 2002 yılında bir dizi olarak yayımlanmıştır. Bu dizinin oyuncu kadrosunda ise Ashley Scott, Dina Meyer, Rachel Skarsten, Shemar Moore, Ian Abercrombie yer alıyordu. Filmde kaçırılmış olan genç kızı kötü bir mafyanın elinden kurtarabilmek için verilen bir görev anlatılmaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.