Bill Murray ve Rashida Jones’lu Sofia Coppola Filmi “On the Rocks”tan İlk Fragman!

Bill Murray ve Rashida Jones’lu Sofia Coppola Filmi “On the Rocks”tan İlk Fragman!

  21 Ağustos 2020

  12 Okunma

Bill Murray ve Rashida Jones'un başrolleri paylaştığı, Sofia Coppola'nın yazıp yönettiği komedi filmi On the Rocks'tan ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Sofia Coppola ve Bill Murray, Lost in Translation ve Netflix yapımı A Very Murray Christmas’ın ardından yeniden bir araya geliyor. A24 ve Apple TV Plus işbirliğiyle hazırlanan komedi filminden ilk fragman yayınlandı.

Sofia Coppola’nın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Bill Murray ve Parks and Recreation dizisi ile tanınan Rashida Jones yer alıyor. Bir baba ile kızın New York’taki maceralarının anlatıldığı filmde Murray playboy babayı, Jones ise yazar ve genç yaşta anne olan kızını canlandırıyor.

On the Rocks’ın resmi özeti şöyle: Yazar Laura, kocasının yoğun çalışma programından ve sık seyahatlerinden aniden şüphelenmeye başlar. Laura ve Murray’in canlandırdığı çekici babası Felix, kısa süre sonra cevaplar aramak için kocasını New York City’de takip etmeye başlarlar. Ancak Laura ve Felix arasındaki nesiller arası farklılıklar kısa sürede engel haline gelir. Evlilik dedektifliği işi, kısa sürede şehir genelinde komik bir maceraya dönüşür ve birbiri ardına dolambaçlı yollara rağmen baba ve kızı birbirine yaklaştırır.

Filmin oyuncu kadrosunda ikiliye Marlon Wayans, Jenny Slate, Jessica Henwick ve Barbara Pain eşlik ediyor. On the Rocks, Ekim ayında Apple TV+’da yayınlanacak ve ABD sinemalarında gösterime girecek.

On the Rocks (2020) Filmi Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.