Big Little Lies Dizisinin 2. Sezonunun Tarihi Belli Oldu

Big Little Lies Dizisinin 2. Sezonunun Tarihi Belli Oldu

  10 Şubat 2019

  240 Okunma

Big Little Lies izleyenlere müjde. Dizinin 2. sezonunun yayın tarihi açıklandı.

HBO kanalının sevilen dizisi Big Little Lies dizisinin ikinci sezonunun tarihi belli oldu. Kanal bütün dizilerinin prömiyer tarihinin duyurusunu yaptı.

Big Little Lies dizisi 2017 yılına adeta damgasını vurdu. Dizi ikinci sezonunda da oyuncu kadrosunu aynı şekilde korumaya devam ediyor. Dizinin başrolünü ise Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz, Shailene Woodley ve Laura Dern paylaşıyor. Dizinin bu oyuncu kadrosuna ikinci sezon kapsamında usta oyuncu Meryl Streep de eklendi. Streep senaryoya ise Alexander Skarsgard’ın canlandırmış olduğu Perry Wright karakterinin annesi olan Mary Louise Wright karakterini canlandırmak için eklendi.

Big Little Lies dizisinin showrunner ve senaristliği görevini David E. Kelley üstleniyor. Dizi Liane Moriarty romanından uyarlanmıştır. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunu incelediğimiz zaman ise kadroda Moriarty, Kidman, Kelley, Jean – Marc Vallee, Bruna Papandrea, Gregg Fienberg ve Nathan Ross gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz. Dizinin yönetmenliğini ise ikinci sezonda daha önceden American Honey filminin yönetmenliğini üstlenmiş olan Andrea Arnold üstleniyor. Dizinin yeni sezonu Haziran 2019’da vizyona girecek.

HBO bu dizinin yanı sıra sevilen komedi dizisi olan Veep’in de tarihini duyurmuştur. Bu bilgilendirmeye göre Julia Louis – Dreyfus dizisi 31 Mart 2019 tarihinde geri dönüş yapacak. İspanyol dizisi olan Los Espookys ise Haziran ayında sevenleriyle buluşacak. Çernobil felaketi hakkında bilgi veren Chernobyl dizisi ise Mayıs ayında ekranlara gelecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.