Big Little Lies Dizisinin 2. Sezonunun Tarihi Belli Oldu

Big Little Lies Dizisinin 2. Sezonunun Tarihi Belli Oldu

  10 Şubat 2019

  140 Okunma

Big Little Lies izleyenlere müjde. Dizinin 2. sezonunun yayın tarihi açıklandı.

HBO kanalının sevilen dizisi Big Little Lies dizisinin ikinci sezonunun tarihi belli oldu. Kanal bütün dizilerinin prömiyer tarihinin duyurusunu yaptı.

Big Little Lies dizisi 2017 yılına adeta damgasını vurdu. Dizi ikinci sezonunda da oyuncu kadrosunu aynı şekilde korumaya devam ediyor. Dizinin başrolünü ise Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz, Shailene Woodley ve Laura Dern paylaşıyor. Dizinin bu oyuncu kadrosuna ikinci sezon kapsamında usta oyuncu Meryl Streep de eklendi. Streep senaryoya ise Alexander Skarsgard’ın canlandırmış olduğu Perry Wright karakterinin annesi olan Mary Louise Wright karakterini canlandırmak için eklendi.

Big Little Lies dizisinin showrunner ve senaristliği görevini David E. Kelley üstleniyor. Dizi Liane Moriarty romanından uyarlanmıştır. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunu incelediğimiz zaman ise kadroda Moriarty, Kidman, Kelley, Jean – Marc Vallee, Bruna Papandrea, Gregg Fienberg ve Nathan Ross gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz. Dizinin yönetmenliğini ise ikinci sezonda daha önceden American Honey filminin yönetmenliğini üstlenmiş olan Andrea Arnold üstleniyor. Dizinin yeni sezonu Haziran 2019’da vizyona girecek.

HBO bu dizinin yanı sıra sevilen komedi dizisi olan Veep’in de tarihini duyurmuştur. Bu bilgilendirmeye göre Julia Louis – Dreyfus dizisi 31 Mart 2019 tarihinde geri dönüş yapacak. İspanyol dizisi olan Los Espookys ise Haziran ayında sevenleriyle buluşacak. Çernobil felaketi hakkında bilgi veren Chernobyl dizisi ise Mayıs ayında ekranlara gelecek.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.