Zach Galifianakis’lı “Between Two Ferns: The Movie” Filminden Görseller Var!

Zach Galifianakis’lı “Between Two Ferns: The Movie” Filminden Görseller Var!

  23 Ağustos 2019

  1.069 Okunma

Netflix'in yeni filmi "Between Two Ferns: The Movie"den ilk görseller medyaya dağıtıldı. Zach Galifianakis'ın başrolünü oynadığı yapımın Funny Or Die'da yayınlanan birde talk show versyonu bulunuyor.

Hangover, Due Date, Baskets ve Birdman filmleri ile dünya genelinde büyük beğeni kazanan usta oyuncu Zach Galifianakis’ın başrolünü oynadığı yeni Netflix filminden ilk görseller seyircinin beğenisine sunuldu. Görsellerde bitkilerin arasına gizlenerek birilerinden saklandığını gördüğümüz Galifianakis’ın fotoğraflarda ki görüntüleri bile izleyiciyi güldürmeyi başardı.

Zach Galifianakis'lı

Filmde yönetmen koltuğuna Scott Aukerman otururken, oyuncu kadrosunda; Lauren Lapkus, Ginger Gonzaga, Mary Scheer, Ryan Gaul, Robert R. Shafer, Janie Haddad Tompkins, Phil Abrams, Mike Cochrane, Jiavani Linayao ve Mo Zelof gibi isimler Zach Galifianakis’a eşlik ediyor.

Zach Galifianakis'lı

Filmin ne zaman gösterime gireceği henüz belirsizliğini korurken konusunun şöyle olması bekleniyor. Zack çok ünlü bir yıldız olmanın hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Will Ferrell onun programını tesadüf üzerine görür ve çok beğenerek internete yükler. Kısa bir süre sonra Zack internete viral bir konuma gelip ve herkesin tanıdığı birisi haline gelir. Artık Zack ve ekibi için şöhreti dahada üst seviyeye taşıma zamanı gelmiştir. Bunun içinde popüleritesi yüksek, yıldız isimlerle röportajlar yapacaklardır.

Zach Galifianakis'lı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.