Better Call Saul, 6. Sezonuyla Final Yapacak

Better Call Saul, 6. Sezonuyla Final Yapacak

  18 Ocak 2020

  1.533 Okunma

Breaking Bad'in spin-off dizisi Better Call Saul, 6. sezonuyla ekranlara veda edecek.

Dünya çapında sevilen dizi Breaking Bad’in spin-off projesi olan Better Call Saul, altıncı sezonu için onay aldı. Sony Pictures bünyesinde geliştirilen dizi, Breaking Bad’in orijinal karakterlerinden Saul Goodman’ın hikayesini inceliyor.

10 bölümden oluşan beşinci sezonu 23 Şubat tarihinde yayınlanacak ve Jimmy McGill’in Saul Goodman karakterine dönüşme hikayesini ekranlara getirecek. Yapımcılığını Peter Gould, Vince Gilligan, Mark Johnson’ın üstlendiği dizide Saul Goodman’ı canlandıran Bob Odenkirk’in yanı sıra Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Tony Dalton ve Giancarlo Esposito gibi isimler yer alıyor.

Deadline’ın haberine göre, Better Call Saul, 2021’de ekranlara gelecek 6.sezonuyla final yapacak. Dizinin yaratıcısı ve baş yapımcısı Peter Gould, katıldığı bir etkinlikte “Better Call Saul’un ilk gününden itibaren hayalim karmaşık ve tehlikeli kahramanımız Jimmy McGill’in tüm hikayesini anlatmaktı. şimdi AMC ve Sony bu hayali gerçeğe dönüştürüyorlar. Bu yolculuğu mümkün kılan hayranlara ve eleştirmenlere daha fazla minnettar olamazdık. Gelecek ay altıncı ve son sezon üzerinde çalışmaya başlayacağız. İyi bir final için elimizden geleni yapacağız.” açıklamasında bulundu.

Better Call Saul’un 5.sezonu 23 Şubat 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.