Ben Affleck, The Flash Filmi ile Batman Rolüne Geri Dönüyor!

Ben Affleck, The Flash Filmi ile Batman Rolüne Geri Dönüyor!

  22 Ağustos 2020

  9 Okunma

Ben Affleck ve Michael Keaton'ın The Flash filminde Batman rolü ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

Son olarak 2017 yapımı Justice League filminde Batman’e hayat veren Ben Affleck, Vanity Fair tarafından aktarılan habere göre The Flash filminde de izleyici karşısına bir kez daha Batman rolü ile çıkacak. Affleck’in yanı sıra 2022 yılında gösterime girmesi planlanan The Flash’da Michael Keaton da Batman’i canlandıracak. Böylece iki oyuncu, iki farklı Batman olarak karşımıza çıkacak.

Ezra Miller’ın başrolünü üstleneceği The Flash’ta Miller’ın oynadığı hızlı hareket eden hiper kahraman Barry Allen yer alacak ve DC’nin klasik kahramanlarının biraz farklı versiyonları ile karşılaşacağı çeşitli paralel boyutlara geçmek için fizik bağlarını kıracak.

Affleck’in filmde yer alacağı haberlerini doğrulayan yönetmen Andy Muschietti, röportajında şu ifadeleri kullandı: “Onun Batman’inde çok güçlü bir ikilem var, görünüşü ve sahip olduğu heybetli figür nedeniyle maskülenliği ve savunmasızlığı. O savunmasızlığı içinden dışarıya nasıl aktaracağını iyi biliyor. Sadece bu zıtlığı, dengeyi getirmesini sağlayacak bir hikayeye ihtiyacı var. Affleck, filmin duygusal etkisinin çok önemli bir parçası. Barry ile Affleck’in Wayne’i arasındaki etkileşim ve ilişki, daha önce görmediğimiz duygusal bir seviyeyi getirecek. Bu Barry’nin filmi, Barry’nin hikayesi ama karakterler düşündüğümüzden daha fazla ilişkili. İkisi de annelerini cinayet yüzünden kaybettiler ve bu filmin duygusal taşlarından biri. Burası, Affleck’in Batman’inin devreye girdiği nokta.”

The Flash, 2022 yazında gösterime girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.