Ben Affleck Aksiyon-Gerilim Filmi “Hypnotic”te Rol Alacak

Ben Affleck Aksiyon-Gerilim Filmi “Hypnotic”te Rol Alacak

  10 Kasım 2019

  1.070 Okunma

Ben Affleck, Robert Rodriguez’in Aksiyon-Gerilim türündeki yeni filmi “Hypnotic”te başrolü üstlenecek.

En son Triple Frontier filmiyle izleyicilerin karşısına çıkan ve Good Will Hunting, The Company Men gibi yapımlarla tanınan Ben Affleck, Robert Rodriguez‘in Aksiyon-Gerilim türündeki yeni filmi Hypnotic‘te başrolü üstlenecek.

Gone Baby Gone, The Town, Argo filmlerinin yönetmenliğini yapan, son olarak ise Triple Frontier ile karşımıza çıkan Affleck, önümüzdeki yıllarda Ridley Scott‘ın yeni filmi Last Duel‘de yer alacak. Netflix‘te yayınlanacak The Last Thing He Wanted filminde de yer alacak olan Affleck’in yapımlarına bir yenisi daha ekleniyor.

Hypnotic’in Çekimlerinin Nisan 2020’de Başlaması Bekleniyor

Variety’de yer alan habere göre yıldız oyuncu, Robert Rodriguez‘in Aksiyon-Gerilim türündeki yeni filmi Hypnotic‘te rol alacak. Affleck, filmde ard arda işlenen soygunları araştırması sonucunda kızı kaybolan ve gizemli bir davayı çözmeye çalışan bir dedektifi canlandıracak.

Filmin yapımcılığını üstlenen Stüdio 8‘in 8 CEO’su Jeff Rabinov konuyla ilgili şöyle konuştu:

Ben Affleck ile daha önce birlikte çalışmıştık ve onun ne kadar yaratıcı bir insan olduğunu orada görmüştüm. Hem kamera önü hem kamera arkası için konuşuyorum. Ben Affleck en yetenekli isimlerden biri. Rodriguez ve O’nun harika bir film yapacaklarına inanıyorum”

Senaryosunu Robert Rodriguez ve Max Borenstein‘in kaleme alacağı filmin çekimleri Nisan 2020‘de başlayacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.