Batman Filminde The Riddler’a Paul Dano Hayat Verecek!

Batman Filminde The Riddler’a Paul Dano Hayat Verecek!

  20 Ekim 2019

  957 Okunma

Robert Pattinson'ın başrolünde yer alacağı The Batman filminde The Riddler karakterini kimin canlandıracağı belli oldu.

Başrolünde Robert Pattinson’ın yer alacağı ve izleyiciler tarafından heyecanla beklenen The Batman filminde The Riddler karakterine kimin hayat vereceği belli oldu. Warner Bros’un karakter için onay verdiği isim Paul Dano oldu. Warner Bros, aktörün kadroya dahil olduğunu The İndependant’a doğruladı.

The Batman’in iddialı kadrosu yavaş yavaş oluşturulmaya devam ederken, filmin kötü karakteri olan The Riddler’ı kimin canlandıracağı belli oldu. Little Miss Sunshine, 12 Years A Slave gibi yapımlardan tanınan Paul Duno, The Riddler karakterine hayat verecek. Deadline’ın haberine göre daha önce bu rol için görüşme sürecindeydi ancak bu görüşmeler olumlu sonuçlanmadı.

Matt Reeves’in yönetmenliğini üstlendiği, ABD ve İngiltere’de 25 Haziran 2021’de vizyona girmesi beklenen filmde Twiligt serisi, The Lost City Z, Good Times gibi yapımların yıldız oyuncusu olan Robert Pattinson Batman’i canlandıracak. Catwoman karakterine özellikle X-Man First Class filminden tanınan Zoe Kravits hayat verecek, Komiser Jim Gordon’ı ise Westworld, Açlık oyunları gibi yapımlardan tanınan Jeffrey Wright canlandıracak.

There Will Be Blood ve Love & Mercy gibi yapımlarda başarılı performanslar gösteren oyuncu, beğeni toplayan mini dizi Escape at Dannemora’da rol almış, buradaki performansıyla da Emmy Ödülü’ne aday gösterilmişti.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.