Barry Jenkins İmzalı “The Undergorund Railroad”dan Yeni Detaylar!

Barry Jenkins İmzalı “The Undergorund Railroad”dan Yeni Detaylar!

  1 Ekim 2020

  10 Okunma

Barry Jenkins'in yönetmenliğini yaptğı The Underground Railroad dizisinden yeni detaylar yayınlandı. Dizi, bir özgürlük mücadelesini konu alacak.

Barry Jenkins’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu The Underground Railroad uyarlamasından detaylar yayınlandı. Jenkins tarafından yazılan ve yönetilen mini dizi 11 bölümden oluşacak. Dizinin prodüksiyonu koronavirüs nedeniyle ara verilmek zorunda kaldıklarında neredeyse bitmişti ve kalan iş için kısa süre önce yeniden sete gidildi.

Colson Whitehead’in beğenilen romanından uyarlanan The Underground Railroad, benzersiz, ilgi çekici alternatif tarih gösterisi, tüm bölümleriyle Amazon’da yayınlanacak.

Dizi, trenlerin, kondüktörlerin ve mühendislerin bulunduuğu gerçek bir demiryolu olduğu alternatif bir tarihte geçiyor. Yeraltı demiryolu, 1800’lerde kölelerin esaretten kaçmak için kullandığı rotalardan ve güvenli evlerden oluşan bir ağdan oluşuyordu. Hikaye, başka bir köle ile birlikte çalıştığı tarladan kaçmaya çalışan Cora’yı konu alıyor.

Cora olarak Soo Mbedu ve özgürlük yolunda iki kaçak köle Caesar olarak Aaron Pierre’i izleyeceğiz. Oyuncu kadrosunda Chase W. Dillon, Joel Edgerton ve William Jackson Harper de yer alıyor.

Jenkins tarafından yazılan ve yönetilen, çoğu yeni yüzlerden oluşan oyuncu kadrosuna sahip olan The Underground Railroad, bir auteur projesi olacak. Dizinin yayın tarihi ise henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.