“Bad Boys For Life” Dijital Platformlarda Satışa Sunulacak

“Bad Boys For Life” Dijital Platformlarda Satışa Sunulacak

  23 Mart 2020

  1.017 Okunma

Bu yılın gişe rekorları kıran filmlerinden Bad Boys For Life, dijital platformlarda satışa sunulacak.

Çin’in Wuhan şehrinden çıkarak tüm dünyayı tehdit eden Corona virüs salgını, birçok şeyin değişmesine neden oldu. İletişim şekli, sosyal ilişkiler, dünyaya bakış açısı salgın nedeniyle değişti. Bu durumdan en çok etkilenen sektörlerden sinema sektörü bir değişime doğru gidiyor. Birçok ülkede sinemaların kapanması sonucunda bazı filmler ev sinemasına erken gelmeye başladı. Bu filmlerden birisi ise gişe rekorları kıran Bad Boys For Life filmi oldu.

Sony Pictures, 17 Ocak’ta sinemalarda gösterime giren ve yüksek hasılatıyla ses getiren aksiyon filminin 31 Mart’ta dijital platformlarda satışa sunulacağını duyurdu. Sinemalarda gösterime girmesinin üzerinden henüz iki ay geçmesinden sonra, ancak bu şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı dönüş değil. The Invisible Man, Emma, Birds of Prey ve Onward gibi filmler gösterime yalnızca birkaç hafta önce girmiş olmalarına rağmen ev sineması sürümüne geçtiler.

Bad Boys For Life, yurtiçi gişede 200 milyon doları geçen ilk film olarak 2020’nin hit filmlerinden biri oldu ve sinema salonlarında uzun süre yer almayı başardı. Bu popülerliğin ev sineması alanında da geçerli olup olmayacağını önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerinde yer aldığı Bad Boys For Life, 31 Mart tarihinden itibaren dijital platformlarda satışa sunulacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.