Babylon’un Başrollerini Emma Stone ve Brad Pitt Üstlenecek!

Babylon’un Başrollerini Emma Stone ve Brad Pitt Üstlenecek!

  14 Kasım 2019

  1.302 Okunma

La La Land filmi ile En İyi Yönetmen Oscarı'nı kazanan genç yönetmen Damien Chazelle, yeni filmi Babylon ile sinemalara dönüyor.

Whiplash ve First Man filmleriyle sinema dünyasında adından övgüyle söz ettiren, La La Land ile En İyi Yönetmen Oscarı’nı kazanan genç yönetmen Damien Chazelle, yeni filmi Babylon için bir süredir oyuncu arayışındaydı. Son haberlere göre Babylon’un başrollerini Brad Pitt ve Oscar ödüllü Emma Stone üstlenecek.

İzleyicileri 1920’lerin Hollywood’una götürecek ve Once Upon a Time in Hollywood’u anımsatan Babylon, R-Rated (+18) kategorisinde olacak.

Paramount Pictures‘ın tüm haklarını satın aldığı Babylon, Damien Chazelle’in en yüksek bütçeli yapımı olacak. Gerçek figürlerle kurgu figürlerin içiçe geçtiği bir hikaye anlatacak filmin yapımcılığını ise Olivia Hamilton, Matt Plouffe, Marc Platt ve Tobey Maguire‘den oluşan bir ekip üstlenecek. Yönetmenin yeni filmin oyuncu kadrosu için önemli isimleri bir araya getirmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Filmin haklarını satın alan Paramount, Chazelle imzalı Babylon’un ödül sezonunda, 25 Aralık 2021’de sınırlı gösterim yapılmasına karar verildiğini açıkladı. Filmin vizyon tarihi olarak ise 7 Ocak 2022 tarihi belirlendi. Hollywood’un yeni “Harika Çocuğu” olarak adlandırılan Chazelle’in yeni filmi adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.