Avatar’ın Devam Filmi Olan “Avatar 2”de Vin Diesel Sürprizi

Avatar’ın Devam Filmi Olan “Avatar 2”de Vin Diesel Sürprizi

  26 Nisan 2019

  607 Okunma

17 Aralık 2020 tarihinde ülkemizde gösterime girmesi planlanan ve 2009 yılında dünya çapında ilk gösterime girdiğinde büyük bir sükse yapmayı başaran “Avatar” filminin devam halkası olan “Avatar 2”de Vin Diesel’in rol alacağı kesinleşti.

Vin Diesel ile özel bir röportaj düzenleyen Entertainment Tonight ünlü aktörün Avatar filminin devam halkasında rol alacağını duyurdu. Mart ayında James Cameron ile sosyal medyada bir video paylaşan Vin Diesel, videonun etiketinde Avatar’a yer verince herkesin kafası karışmıştı. Ama ne ünlü aktörden, nede farklı bir yerden konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. “Avengers: Endgame” filminin galasında düzenlenen röportajda oyuncunun Avatar 2’de rol alacağı artık tüm dünyaya duyurulmuş oldu.

İşte Vin Diesel’in Avatar 2 filmi ile ilgili sözleri: “Muhtemelen bütün oyuncu kadrosunda favorim olan ve ailem gibi olan kişi Zoe Saldana. Avatar’da da öyle. Avatar’da rol alıyor olmamın sebeplerinden biri de bu. Her zaman uçuk biriydim biliyorsunuz ki. Avengers’ı kutlayabildiğim gibi Fast and Furious 9‘da 2020’de geliyor.” Oyunucunun henüz hangi rolü üstleneceği netlik kazanmadı.

Avatar 2 filminde yönetmen koltuğuna James Cameron oturuyor. Filmde oyuncu kadrosunda ise; Zoe Saldana, Kate Winslet, Stephen Lang, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Giovanni Ribisi, Oona Chaplin, Cliff Curtis ve Vin Diesel rol alacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.