Aubrey Plaza Başrollü Gerilim Filmi “Black Bear”dan İlgi Çekici Fragman!

Aubrey Plaza Başrollü Gerilim Filmi “Black Bear”dan İlgi Çekici Fragman!

  7 Ekim 2020

  4 Okunma

Dünya prömiyerini 2020 Sundance Film Festivali'nde yapan Black Bear'dan ilk fragman yayınlandı. Film, Aralık ayında izleyici ile buluşacak.

Aubrey Plaza’nın başrolünde yer aldığı Black Bear, dünya prömiyerini yaptığı 2020 Sundance Film Festivali’nde beğeniyle karşılanmış, olumlu yorumlar almıştı. Komedi gerilim filmi Black Bear’dan ilgi çekici bir fragman yayınlandı.

Aubrey Plaza, bir aile inzivası miras bıraktıktan sonra şehirdeki hayatlarından kaçan sorunlu bir çifte konuk olmak için uzak bir göl evine gelen film yapımcısı Allison rolünü canlandırıyor.

“İlgi çekici ve beklenmedik bir komedi filmi” olarak tanımlanan filmin resmi özeti şöyle: “Adirondack Dağları’ndaki ücra bir göl evinde bir çift, film yapımı için ilham almak isteyen şehir dışından bir konuğu misafir eder. Grup hızla hesaplanmış bir arzu, manipülasyon ve kıskançlık oyununun içine düşer. Grup, yakında film yapımcısının otobiyografi ile sanatı arasındaki sınırları belirsizleştiren bir arayışa dönüşecek hayatlarının ne kadar tehlikeli şekilde karıştığının farkında değildir.”

Lawrence Michael Levine’ın yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Aubrey Plaza, Christopher Abbott ve Sarah Gadon yer alıyor. Aubrey Plaza’nın aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Black Bear, 4 Aralık 2020 tarihinde gösterimde olacak.

Black Bear (2020) Filmi Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.