“Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !

“Aslan Kral”  İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !

  9 Temmuz 2019

  651 Okunma

Yeni gelen tanıtımda amca ve yeğen ikilisi Simba ve Scar'dan gövde gösterisi heyecanı zirveye taşıyor.

Disney uyarlaması “Aslan Kral” filminden izleyicileri heyecanlandıran oldukça hareketli bir tanıtım geldi. Amcasının ihaneti sonucu babasını kaybeden Simba bunu kabullenmekte zorlansa da amcası karşısında geri adım atmayacak gibi duruyor.

İkilinin çatışması ve büyük hesaplaşma izleyiciyi merakın eşiğinde bırakıyor. İntikamını kendine pay biçen Simba durmayacak gibi…Yeni uyarlamada yer alan Simba’nın babası Mufasa rolünün seslendirmesini James Earl Jones, Simba’nın yerini tutan Altın küre ödülüne sahip başarılı aktör Donald Glover, kötü rolü üstlenen Scar ise Oscar adaylarından Chiwetel Ejiofor, sırtlan Kamarı Keegan-Michael Key, mirket Timon olarak Billy Eichner ve Simba’nın aşkı Aslaj Nola’yı ise müzik dünyasının sevilen sanatçısı Beyoncé yapacak.

Filmin yeni yönetmenliğini Iron Man 2’ye imza atan Jon Favreau olurken filmin senaryosunda Terminal, RushHour, Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı gibi filmlerin dikkat çekmesinde güçlü kalemi olan yetenekli senarist Jeff Nathansan yer alıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak amcasının sinsi planlarından habersiz olan yavru aslan Simba babasının ölümüyle büyük bir nefret beslemeye başlar. Babasını kaybetmesiyle kendini tam anlamıyla toparlayamayan Simba zamanı geldiğinde yapılacakları ve hesap verecek olan amcasını unutmayacak ve geri dönecektir… Beklenen tanıtım ile birlikte elde edilen bilgilere göre 19 temmuz tarihinde bizlerle birlikte olacak.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.