“Aşk Tesadüfleri Sever 2″den İkinci Fragman Geldi

“Aşk Tesadüfleri Sever 2″den İkinci Fragman Geldi

  21 Kasım 2019

  1.263 Okunma

İzleyicileriyle 1960'lardan günümüze uzanan bir aşk hikayesini paylaşacak olan Aşk Tesadüfleri Sever 2'den ikinci fragman yayınlandı.

İzleyiciler tarafından oldukça sevilen Aşk Tesadüfleri Sever, yıllar sonra beyaz perdeye yeniden dönüyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2, iki ayrı aşk hikayesini izleyicilerle buluşturacak. Filmin yayınlanan ikinci fragmanında “Aşk sevmekten vazgeçmemektir” sözlerini duyuyoruz.

Yönetmenlik koltuğunda serinin ilk filmi Aşk Tesadüfleri Sever’de olduğu gibi Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak oturuyor. İstanbul’dan Ankara’ya, 1960’dan günümüze uzanan tesadüflerle dolu bir aşk hikayesini konu alıyor. Geçmişteki aşk hikayeleriyle günümüzü karşılaştıran filmde, 1960’ların çiftini Aytaç Şaşmaz ve Elif Doğan canlandırırken, modern zaman çiftine ise Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı hayat verecek.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 devam filminin oyuncu kadrosunda Şaşmaz, Doğan, Cavadzade ve Kirazcı’nın yanı sıra Uğur Polat, Zuhal Olcay, Erkan Can, Levent Can, Türkü Turan, Eli Mango ve Hülya Gülşen Irmak gibi isimler de yer alıyor. Hikayesi İpek Sorak’a ait olan filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. Uzun bir aradan sonra beyaz perdeye yeniden dönen film Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığı ile hayata geçirildi.

Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 İkinci Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.