“Aşk Tesadüfleri Sever 2” Filminin Çekimleri Sona Erdi

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” Filminin Çekimleri Sona Erdi

  6 Eylül 2019

  854 Okunma

Tam dokuz yıl aradan sonra Aşk Tesadüfleri yeniden sevecek. Yönetmen koltuğuna İpek Sorak ve Ömer Faruk Sorak ikilisinin oturduğu, başrollerini Elif Doğan, Nesrin Cavadzade, Aytaç Şaşmaz ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin çekimleri sona erdi.

Beykoz Kundura’da düzenlenen set sonu partisine tüm oyuncular ve film ekibi katılım gösterdi. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan filmin konusunda geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken, izleyiciyi 1960 yıllardan günümüze uzanan son derece romantik bir yolculuğa götürecek. Filmin hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait, senaryosu ise Nuran Evren Şit imzasını taşıyor. Filmin hazırlık çalışmaları yaklaşık beş yıl sürerken Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığı yapımcılığı üstleniyor.

30 Ocak 2020 tarihinde vizyonlarda boy gösterecek olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” başrol oyuncularının yanı sıra Erkan Can, Eli Mango, Zuhal Olcay, Türkü Turan, Uğur Polat ve Hülya Gülşen Irmak gibi isimlerde yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.