Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

  20 Ekim 2019

  1.116 Okunma

Duygusal filmler arasında ve özellikle aşk filmleri arasında önemli ölçüde karşımıza çıkan filmlerden biriydi Aşk Tesadüfleri Sever filmi.

Duygusal filmler arasında ve özellikle aşk filmleri arasında önemli ölçüde karşımıza çıkan filmlerden biriydi Aşk Tesadüfleri Sever filmi. İlk filmiyle izleyicileri kendine bağlayan ve yıllarca hikayenin unutulmamasına neden olan Aşk Tesadüfleri Sever’in ikinci filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2‘den ilk teaser geldi.

Hikayesi ile herkesi büyüleyen film, kendi tarzı ile de oldukça güçlü bir kadroya sahip. Hem profesyonel hem de kendi entelektüel duygu durumu ile işleri senaryoya yansıtan yazarımız, yönetmenlik koltuğunda da soft bir çalışma sağlamış durumda. Daha farklı, daha yoğun ve duygu durumu büyüyen bir içerik içerisinden kendi beklentisini büyüten yazarımız, sanatsal açısını da filme göre kurgulamış.

Aşk tesadüfleri sever filmi hem romantik komedi, hem de duygusal yoğunluğa sahip bir film olduğu için isteklerin tamamına dokunuyor. Hem kendi hikayenizi görüyorsunuz, hem de devam filmi olması sebebiyle karakterlerin hüsranına daha da yakından bakıyorsunuz.

Bu yüzden hüsrana uğramak, karakterleri anlamak ve dertlere dair yeni dokunuşlar yaratmak için açıların hepsini kendi içinde büyütebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve amaçları da kendi içinde büyütmeye devam edin.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 (2020) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.