“Aşk Tesadüfleri Sever 2” (Devam Filmi) Geliyor

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” (Devam Filmi) Geliyor

  2 Haziran 2019

  888 Okunma

İlk Filmi ile milyonlarca izleyiciyi gözyaşlarına boğmayı başaran dram romantik türde ki Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 resmen vizyon tarihini aldı.

4 Şubat 2011 tarihinde izleyicisi ile buluştuğunda gişe de büyük beğeni toplayan Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkasının 31 Ocak 2020 tarihinde izleyicisi ile buluşacağı açıklandı. Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrolünü oynadığı ilk filmde, iki oyuncunun da devam filminde rol almayacağı düşünülüyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise yeniden Ömer Faruk Sorak oturacak.

2015 yılından beri Böcek Filmin gerçekleştirmek için büyük çaba sarf ettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2 vizyon tarihini resmen aldı. Gerçek bir yaşam hikayesinden beyaz perdeye aktarılan ilk filmin sonlarında yaşanan olaylar Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in devam filminde rol almayacağı yönünde dedikodulara sebep oldu. Devam halkası filminin konusu henüz gizliliğini koruyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.