Netflix, Yeni Yerli Dizi “Aşk 101″den Fragman Yayınladı!

Netflix, Yeni Yerli Dizi “Aşk 101″den Fragman Yayınladı!

  22 Mart 2020

  1.331 Okunma

Dijital yayın devi Netflix, yeni Türk yapımı dizisi Aşk 101'den yeni tanıtım fragmanı yayınladı.

Abonelerine her geçen gün yeni içerikler sunmaya devam eden dijital yayın platformu Netflix, Türkiye yapımı içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Hakan Muhafız ile ilk yerli yapımına imza atan platform, 2019 Aralık ayında Beren Saat başrollü Atiye’yi izleyicilere sunmuştu. Geçtiğimiz günlerde Netflix 365 etkinliği gerçekleştiren platform, yeni yerli yapımlarını duyurmuştu.

Netflix, yeni yerli yapım dizi Aşk 101’den yeni bir fragman yayınladı ve yayın tarihini duyurdu. Senaryosunu Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler’in senaristi Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Aşk 101’in oyuncu kadrosunda Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Pınar Deniz, Bade İşçil, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer alıyor.

1998 yılında dışlanmış liseli bir grup gencin hayatına odaklanan dizi, birbirlerinden güç alan ve sorunlarının üstesinden dostlukları sayesinde gelen gençlerin büyüme hikayesini izleyiciye aktaracak. Gençler, hayatlarındaki mücadele devam ederken, kendilerini yaptıkları bir plan nedeniyle öğretmenlerinin aşk hayatının içinde bulurlar.

Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği Aşk 101, 8 bölümlük ilk sezonu ile 24 Nisan’da Netflix’te yayında olacak.

Aşk 101 Dizisi 1. Bölüm Son Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.