Netflix’in Yeni Yerli Dizisi “Aşk 101”den İlk Fragman

Netflix’in Yeni Yerli Dizisi “Aşk 101”den İlk Fragman

  8 Eylül 2019

  1.735 Okunma

Netflix’in üçüncü kez imzasını attığı yerli projesi “Aşk 101” dizisinden 1. sezon 1. bölüm tanıtım fragmanı yayımlandı. Fragman Netflix platformunda yayınlandığı andan itibaren izlenme rekoru kırmayı başardı.

Dizinin yönetmen koltuğunda Meriç Acemi otururken, oyuncu kadrosunda ise oldukça ünlü isimler yer alıyor. İşte merakla beklenen Aşk 101 dizisinin tüm oyuncu kadrosu ve rolleri şöyle; Kerem karakterini canlandıran Kubilay Aka, Sinan karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu, Eda karakterini canlandıran Alina Boz, Osman karakterini canlandıran Selahattin Paşalı, Işık karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı, Öğretmen Burcu karakterini canlandıran Pınar Deniz, Kemal karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu, Necdet karakterini canlandıran Müfit Kayacan ve Bade İşçil şeklinde sıralanıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Romantik Komedi türünde ki dizinin bölümlerinin 2020 yılında sadece Netflix Platformunda yayınlanması bekleniyor. Merakla beklenen Aşk 101 Dizisinin Konusu ise şöyle; 1990’lı yılların Türkiye’sinde geçen bir hikayeye odaklanıyor. Herkes tarafından dışlanmış bir grup genç öğrencinin, asla vazgeçmek istemedikleri öğretmenleri onlarla birlikte kalıp, okulda çalışmaya devam etmesi için, öğretmenlerinin birine aşık olabilmesi için iş birliği içine girmesini konu ediyor.

Aşk 101 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.