Colin Farrell’lı “Artemis Fowl”dan Yeni Fragman Yayınlandı!

Colin Farrell’lı “Artemis Fowl”dan Yeni Fragman Yayınlandı!

  7 Mart 2020

  1.077 Okunma

Kenneth Branag'ın yönetmenliğini yaptığı 29 Mayıs 2020 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Artemis Fowl'dan Türkçe Altyazılı yeni fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Eoin Colfer’ın sevilen fantastik kitap serisi beyaz perdeye uyarlanıyor. Disney Stüdyoları, heyecanla beklenen filmden yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragmanda Artemis Fowl, babasını bulmak için çıktığı yolculukta perilerle tehlikeli bir mücadele içine giriyor.

Artemis Fowl, babası gizemli bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra babasını bulmaya çalışan ve bir suç dehası soyundan gelen 12 yaşındaki Artemis Fowl’un fantastik macerasını anlatıyor. Filmin konusu şöyle: Artemis, sadık koruyucusu Butler’ın yardımıyla gizemli bir şekilde ortadan kaybolan babasını bulmak için yolculuğa çıkar. Bu gizemli kayboluşun arkasında gizli bir peri dünyası olduğuna inanan Artemis, tehlikeli bir plan yapar ve bu tehlikeli plan sonucunda güçlü bir peri ırkı ile akıl savaşına girmiş olur.

Yönetmenliğini usta oyuncu ve yönetmen Kenneth Branagh’ın yaptığı Artemis Fowl’un senaryosunu Conor McPherson ve Hamish McColl kaleme aldı. Yönetmen Kenneth Branagh, Judy Hofflund, Angus More Gordon ve Matthew Jenkins ile birlikte baş yapımcılığı üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ferdia Shaw, Lara McDonnell, Josh Gad, Tamara Smart, Nonso Anozie, Josh McGuire, Nikesh Patel ve Adrian Scarborough, Colin Farrell ve Judi Dench gibi isimler yer alıyor.

Artemis Fowl, 29 Mayıs tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Artemis Fowl (2020) Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.