Aquaman Çin’de Gişe Rekoru Kırdı

Aquaman Çin’de Gişe Rekoru Kırdı

  22 Aralık 2018

  202 Okunma

Warner Bros'un yeni gözdesi Aquaman Sadece Çin gösterimi ile büyük bir gişe hasılatı yaparak masraflarının çok daha falasını buradan çıkarttı.

28 Aralık 2018 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan Aquaman filmi sadece Çin’de 266 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederek Warner Bros’un yüzünü güldürdü.

189 Milyon dolarlık bütçesi ile DC’nin ilk filmi olan Wonder Woman‘ı geride bırakan Aquaman‘ın gişe de nasıl karşılanacağı merakla bekleniyordu. Sadece Çin gösterimi ile bile büyük bir kâr yapan Warner Bros.‘un dünya genelinde ne kadar hasılat yaptığını da açıklaması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4