Apple TV+’ın İlk İngiltere Dramasında Başrolü Gary Oldman Üstlenecek

Apple TV+’ın İlk İngiltere Dramasında Başrolü Gary Oldman Üstlenecek

  14 Aralık 2019

  1.129 Okunma

Yakın bir zaman önce yayın hayatına başlayan Apple TV+, İngiltere için hazırladığı orijinal serinin başrolü Gary Oldman'ın üstleneceğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak açılışını yapan Apple Tv+, içeriklerine yeni projeler eklemeye devam ediyor. İngiltere için orijinal bir serinin hazırlığını yapan Apple Tv+, bu serinin başrolünde Oscar ödüllü başarılı oyuncu Gary Oldman’ın yer alacağını duyurdu. İngiltere’nin Apple Tv+’ta ilk draması olan dizi bir casus hikayesini anlatacak.

Mick Herron’un sevilen suç serisi Slough House’ın ilk kitabı olan Slow Horses’tan isimli aynı kitabından uyarlanacak olan dizi,İngiliz istihbarat teşkilatı MI5 ekibini konu alıyor. Dizi, yanlış kararlar alması nedeniyle MI5’ın en alt departmanı Slough House’a gönderilen Jackson Lamb karakterine odaklanacak. Yaptığı hatalardan sonra kariyerinde düşüş yaşayan Jackson Lamb karakterine Leon, Harry Potter gibi yapımlarla tanınan Gary Oldman hayat verecek.

Projeyi Kanada, Amerika ve İngiltere ortaklığında güçlü bir ekip yürütecek. Serinin diğer kitaplarında yer alan hikayelerle devam projesi olup olmayacağı ise belli değil. Senaryosunu Will Smith’in kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Graham Yost üstlenecek. Slow Horses’ın yayın tarihi ya da oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar da henüz paylaşılmadı ancak 2020 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.