Apple TV+ Üzerinde Yayınlanacak The Elephant Quenn Fragmanı Yayında

Apple TV+ Üzerinde Yayınlanacak The Elephant Quenn Fragmanı Yayında

  12 Ekim 2019

  943 Okunma

Sektörel rekabetin önemli paydaşlarından olan Apple, 1 Kasımda açacağı Apple TV+ üzerinde yeni çalışmalarını yayınlamaya hazırlanıyor. Bunlardan biri olan The Elephant Queen için de ilk görsel ve fragman yayınladı.

Sektörel rekabetin önemli paydaşlarından olan Apple, 1 Kasımda açacağı Apple TV+ üzerinde yeni çalışmalarını yayınlamaya hazırlanıyor. Bunlardan biri olan The Elephant Queen için de ilk görsel ve fragman yayınladı. Bu bir belgesel ve film festivallerinde de beğeniyle karşılandı diyebiliriz. ABD üzerinde sinemalarda da gösterilecek olan bu belgesel için, çok farklı tanıtım ve sunum projeleri düşünülüyor.

Netlfix, Amazon, Hulu gibi platformlarla birlikte yeni bir rekabet dosyası açılıyor. Bu bulut film sitelerinin yakaladığı başarı pek çok markanın gözünü doldurmuş durumda. Apple de bu rekabete kayıtsız kalmadı ve Apple TV+ ile bütün başarısını ön plana çıkarmaya devam etti. Yayın hayatına 1 Kasım tarihinde başlayacak olan platform, oldukça iddialı ve güçlü yapımlar ile çıkıyor karşımıza. Dünyanın başarılı yönetmenlerinden Steven Spielberg, Sofia Coppola, M. Night Shyamalan, Steven Knight, Damien Chazelle gibi isimlerin hazırladığı film ve dizileri bünyesinde barındıracak olan Apple, belgesel konusunda da oldukça iddialı içerikler sunacağının altını çiziyor. Netlfix dışında şöyle bir yöntem belirleyen Apple, işleri yayınlamadan önce sinemada da yayınlıyor. Bu sayede hem sinema üzerinde, hem de tv üzerinde seyretme imkanı buluyorsunuz.

Doğa belgeselleri konusunda çok başarılı işlere daha önce de imza atan Mark Deeble ve Victoria Stone, bu belgesel ile oldukça iddialı geliyor. Bu belgeselin hikayesi, su kaynaklarını terk etmek zorunda kalan Athena ve ailesinin Afrika savanasında çıktıkları yolculuğu anlatıyor. Belgesel, aynı zamanda daha önceki belgesel seslendirmelerinde önemli başarılara imza atan Chiwetel Ejiofor’un seslendirmesi ile sunuluyor. Altın Küre ve Bafta adayı bir bestecinin müziklerini yaptığı bu belgesel, oldukça iddialı şekilde karşımıza çıkıyor.

İşte The Elephant Quenn Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.