Apple TV+, Servant’ın 2. Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı

Apple TV+, Servant’ın 2. Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı

  15 Kasım 2020

  3 Okunma

M.Night Shyamalan'ın yapımcı ve yönetmeni olduğu Servant'ın ikinci sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, Ocak 2021'de izleyicilerle buluşacak.

Apple Tv+, M. Night Shyamalan’ın yapımcılığını ve bazı bölümlerinin yönetmenliğini üstlendiği Servant dizisinin 2.sezonu için yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınladı. Dizi, yeni doğmuş bebeklerinin yasını tutan ve yeniden hayata dönmek için uyguladıkları terapi kapsamında gerçek bebeğe benzeyen oyuncak bebek alan ve ona bakması için bir bakıcı tutan Philadelphialı bir çifti konu alıyor.

Servant’ın resmi özeti şöyle: 13 haftalık oğullarının ölümünden 6 hafta sonra Philadelphia’lı çift Dorothy ve Sean Turner, yeni doğan bebeğe benzeyen oyuncak bebekleri Jericho’ya bakması için genç bir dadı olan Leanne’ı tutarlar. Dorothy’nin gerçek çocuğu olduğuna inandığı oyuncak bebek, gerçek bebeği Jericho’nun ölümünden sonra onu katatonik durumundan çıkaran tek şeydi. Sean kendi başına kederiyle başa çıkmaya çalışırken, bakıcı Leanne’den derinden şüphelenmeye başlar.

Servant’ın ilk sezonu tüm bu gizemleri ve daha fazlasını geride bırakırken, dizinin sezon finali çok daha büyük bir mitolojiye işaret ediyordu ve 2. sezonun tanıtım fragmanı, ileride neyin beklendiği konusunda oldukça gizemli görünüyor. İkinci sezonun tanıtım fragmanıyla aynı derecede gizemli olan özeti: Şüpheli bir sezon finalinin ardından, Leanne’ın gerçek doğası ortaya çıkarken, gerilimin ikinci sezonu, kendisine bekleyen herkes için daha karanlık bir gelecekle doğaüstü bir dönüş yapıyor.

Tony Basgallop’un yaratıcısı olduğu Servant’ta Dorothy ve Sean Turner rollerinde Lauren Ambrose ve Toby Kebbell, uğursuz dadı Leanne rolünde Nell Tiger Free, Dorothy’nin kardeşi Julian rolünde ise Rupert Grint yer alıyor.

Servant’ın 2.sezonunun ilk bölümü 15 Ocak 2021’de yayınlanacak. Yeni bölümler ise her hafta Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

Apple TV+ | Servant 2. Sezon Tanıtım Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.