Apple, Steven Spielberg’ün Antoloji Serisi “Amazing Stories”in Detaylarını Paylaştı

Apple, Steven Spielberg’ün Antoloji Serisi “Amazing Stories”in Detaylarını Paylaştı

  20 Ocak 2020

  1.123 Okunma

Apple, Steven Spielberg'in 1980'lerin antoloji serisini yeniden canlandıran Amazing Stories dizisinden ilk detayları paylaştı.

Schindler’s List, Saving Private Ryan, Jurassic Park gibi filmlere imza atan Steven Spielberg’in 1980’lerde yarattığı antoloji serisini yeniden canlandıran yeni versiyon, Universal TV ve Amblin Television tarafından hayata geçiriliyor.

Apple, Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda bugün diziden bir ilk bakış fotoğrafı yayımladı. Görüntü, Mark Mylod’un yönettiği ve başrollerinde Kerry Lynn Bishe, Whitney Coleman, Trisha Mashburn, Austin Stowell, Edward Burns ve Juliana Canfield’ın yer aldığı “The Rift” adlı bölümün bir anını sunuyor. Diğer bölümlerde ise Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander ve Ekim 2019’da vefat etmeden önce son rolünü oynayan Robert Forster gibi isimler bulunuyor.

Spielberg, Eddy Kitsis, Adam Horowitz, Darryl Frank, Justin Falvey, Chris Long, Don Kurt and David H. Goodman dizinin yapımcılığını üstlenirken, Eddy Kitsis ve Adam Horowitz aynı zamanda dizinin yaratıcılığını da yapıyor.

Apple TV+ Geliştirme Başkanı Matt Cherniss açıklamasında “Amazin Stories hayal gücümüzü ele geçiren bir diziydi ve heyecan verici yeni versiyonunu Apple TV+’da her yaştan küresel izleyiciyle paylaşmak için daha heyecanlı olamazdık” ifadelerini kullandı.

1985-87 yılları arasında 45 bölüm olarak yayınlanan Amazing Stories’in yeni versiyonu 6 Mart 2020’de Apple Tv+’da yayınlanacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.