Apokaliptik Bilim-Kurgu Komedisi “Save Yourselves”ten Fragman Yayınlandı!

Apokaliptik Bilim-Kurgu Komedisi “Save Yourselves”ten Fragman Yayınlandı!

  12 Eylül 2020

  12 Okunma

Sunita Mani ve John Reynolds'ın başrollerinde yer aldığı apokaliptik film Save Yourselves'ten ilk fragman yayınlandı. Film, Ekim ayında izleyicilerle buluşacak.

Bleeker Street, John Reynolds ve Sunita Mani’nin başrollerini paylaştığı kıyamet bilim-kurgu komedisi “Save Yourselves” için ilk fragmanı yayınladı. Reynolds ve Mani, izole bir evde dış dünyaya kapalı bir hafta geçiren ve Dünya’nın saldırı altında olduğundan habersiz olan bir çifti canlandırıyorlar.

Save Yourselves’in konusu şöyle: Teknoloji bağımlısı olan Jack ve Su, bunun birbirleriyle olan bağlarını etkileyeceğinden korkarak ormanda izole bir eve giderek bir hafta boyunca dış dünyadan kopmaya söz verirler. Mesajlardan ve anlık bildirimlerden uzak bir hayat yaşayan çift, gezegenin saldırı altında olduğundan habersizdirler. İzole yaşamdan ayrıldıklarında ise geri dönmenin bir yolunu bulmak zorunda kalırlar.”

Alex H. Fischer ve Eleanor Wilson tarafından yazılan ve yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Reynolds ve Mani ile birlikte Ben Sinclair, John Early, Jo Firestone, Gary Richardson, Johanna Day, Zenobia Shroff ve Amy Sedaris yer alıyor.

Yönetmenler, bu yılın başlarında Sundance’te konuştuklarında ‘Eğer birisi bu şekilde izole olursa olabilecek en kötü şey nedir?’ diye merak ettiklerinde filmi düşündüklerini belirtmişlerdi.

Film 2 Ekim’de sinemalarda ve ardından 6 Ekim’de dijital olarak gösterime girecek.

Save Yourselves (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.