Anthony Mackie ve Jamie Dornan’lı “Synchronic”ten Fragman Paylaşıldı!

Anthony Mackie ve  Jamie Dornan’lı “Synchronic”ten Fragman Paylaşıldı!

  17 Eylül 2020

  5 Okunma

Anthony Mackie ve Jamie Dornan'ın başrollerini üstlendiği bilim kurgu filmi Synchronic'ten bir fragmanı yayınlandı.

Yönetmenler Justin Benson ve Aaron Moorhead ilginç bir bilim kurgu filmiyle geri dönüyor. Anthony Mackie ve Jamie Dornan’ı bir araya getiren Synchronic’ten bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Fragmanda korkunç ve gizemli olayların yaşandığı ve filmin yıldızlarının bu olayların içinden çıkmaya çalıştığı görülüyor.

Yönetmenlik koltuğunda The Endless ve Spring filmleriyle dikkat çeken Justin Benson ve Aaron Moorhead’ın oturduğu Synchronic’in konusu şöyle: “Uzun zamandır iki yakın arkadaş olan New Orleans sağlık görevlileri Steve ve Dennis, bir dizi tuhaf, dehşet verici kazaya çağrıldıklarında, olay yerinde bulunan gizemli yeni parti ilacına işaret ederler. Ancak Dennis’in en büyük kızı birdenbire ortadan kaybolduktan sonra Steve, gerçeklik hakkında bildiği her şeye ve zamanın akışına meydan okuyacak olan sözde psychedelic hakkında korkunç bir gerçeğe rastlar.”

Filmin oyuncu kadrosunda Marvel’ın yıldız oyuncularından Anthony Mackie ve Grinin Elli Tonu, The Fall, Anthropoid gibi yapımlarda yer alan Jamie Dornan’ın yanı sıra Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler de bulunuyor.

Synchronic,’in 23 Eylül’de izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Synchronic (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.