“Ant-Man 3” Onaylandı! Yönetmeni Peyton Reed Olacak

“Ant-Man 3” Onaylandı! Yönetmeni Peyton Reed Olacak

  3 Kasım 2019

  2.458 Okunma

Marvel'in sevilen filmlerinden Ant-Man'in yeni filmi onaylandı. Ant-Man 3'ün yönetmeni ise önceki filmlerin de yönetmeni olan Peyton Reed olacak.

Marvel’in 4. aşaması olarak duyurulan yapımlar arasında Ant-Man 3‘te bulunuyor. Marvel’in sevilen filmlerinden Ant-Man’in yeni filminin geleceği böylece doğrulanmış oldu. Ant-Man 3’ün yönetmenlik koltuğuna ise önceki filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan Peyton Reed oturacak. Film, Doctor Strange ve Black Widow filmleri ile aynı zamanlarda sinemaseverlerle buluşacak.

Ekim ayında New York Times’a röportaj veren Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Fiege, yeni bir Ant-Man filmi geleceğinin sinyallerini verir nitelikte ifadeler kullanmış, “Endgame’den sonra satranç oyununu güzel bir şekilde ayarlandı. Kalanlara ne olacağını asla bilemeyeceğiz” demişti.

Paul Rudd’ın Ant-Man karakterini canlandırmaya devam edeceği film,kuantum evreninden geri dönen ve döndüğünde kızının yaşlandığına tanıklık eden Scott Lang yani Ant-Man’in maceralarını konu alacak.

Ant-Man 3 için resmi bir tarih henüz bulunmuyor. The Holywood Reporter’ın raporuna göre filmin çekimleri 2020 yılının sonlarında ve 2021’ın başlarına doğru başlayacak, 2022’de ise sinemaseverlerle buluşacak. Doctor Strange’in devam filmi olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Thor: Love and Thunder’ın Ant-Man 3’ten daha önce çekileceği ifade ediliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.