Anne Hathaway, Doug Liman İmzalı “Lockdown” Filminde Rol Alabilir

Anne Hathaway, Doug Liman İmzalı “Lockdown” Filminde Rol Alabilir

  10 Eylül 2020

  6 Okunma

Anna Hathaway, Doug Liman'ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı Lockdown isimli romantik komedi filminde rol almak için görüşme yapıyor. Filmin çekimlerinin bu ay sonunda başlaması planlanıyor.

Doug Liman,Tom Cruise ile uzayda gişe rekorları kıran bir film yönetmeyi planlarken, şimdilerde bir sonraki filmi için hazırlanıyor. Liman, Londra’da geçecek olan ve çok mütevazı bir bütçeyle çekilmesi planlanan gelecek filmi “Lockdown”ın başrolü için Anne Hathaway için son görüşmeleri gerçekleştiriyor.

Filmin senaryosunu Peaky Blinders, Taboo ve See gibi dizilerin yaratıcısı olarak adından söz ettiren Steven Knight kaleme alıyor. Yapımcılığını ise P.J. Van Sandwijk, Alison Winter ile birlikte üstleniyor. Van Sandwijk aynı zamanda Liman ile uzayda çekecekleri filmin yapımcılığını yapıyor.

Bütçesi 10 milyon doların altında olan film, salgın sırasında yaşanan karantinanın arka planında geçen bir soygun/romantik komedi olarak tanımlanıyor. Eylül ayının sonlarında çekimleri başlayacak olan filmde birkaç kilit rol bulunuyor. Peaky Blinders yıldızı Cillian Murphy’nin de kadroda yer alabileceği konuşuluyor. Ancak Murphy’nin rol alma ihtimali şimdilik yalnızca söylentilerden ibaret.

Doug Liman, Anne Hathaway ve başarılı senarist Knight’ın bu bütçe aralığında bir araya geleceği ve yakında çekilecek filmin oldukça güçlü bir film olacak gibi görünüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.