“Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

“Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

  3 Haziran 2019

  729 Okunma

28 Haziran 2019’da Türkiye’de gösterime girmesi beklenen Annabelle 3: Comes Home Filminden birbiri ardına Türkçe Altyazılı Fragman geldi.

Yönetmen koltuğuna Gary Dauberman’nın oturduğu filmde başrolleri ise; Lorraine Warren karakterini canlandıran Vera Farmiga, Ed Warren karakterini canlandıran Patrick Wilson, Judy Warren karakterini canlandıran Mckenna Grace ve Rory karakterini canlandıran Emily Brobst oturuyor. Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise; Madison Iseman, Sade Katarina, Samara Lee, Katie Sarife, Steve Coulter, Brittany Hoza, Joanna Bartling, James William Ballard, Stephen Blackehart, Michael Cimino ve Eddie J. Fernandez gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu: Lorraine ve Ed Warren çifti cin ve şeytanların varlığını araştırır. Oyuncak bebek Annabelle büyük bir yıkıma sebep olmuştur ve onun yıkımını durdurmak için çift onu evlerine götürür. Bebek Annabelle’in içine cin girmiştir ve çift onu evlerinde bulunan eser odasında ki kutsal bir camın arkasına bırakır. Aynı zamanda bir rahip çağıran çift onunda yardımını alarak kutsal bir dua okur. Ama yapılan herşey nafiledir. Annabelle oda da bulunan diğer kötü ruhları da uyandırmayı başararak onlara yeni bir görev verir. Kötü ruhların yeni hedefi çiftin küçük kızları Judy ve onun arkadaşlarını ele geçirmektir.

Annabelle 3: Comes Home Türkçe Altyazılı 2. Fragmanı

Annabelle 3: Comes Home Türkçe Altyazılı İlk Fragman

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.