Angelina Jolie, “Every Note Played” Uyarlamasında Rol Alacak

Angelina Jolie, “Every Note Played” Uyarlamasında Rol Alacak

  11 Ekim 2020

  4 Okunma

Angelina Jolie, Christoph Waltz ile birlikte Lisa Genova'nın aynı adlı romanından uyarlanacak olan filmde rol alabilir.

Angelina Jolie ve Christoph Waltz, Lisa Genova’nın aynı adlı romantik romanından uyarlanacak olan “Every Note Played” filminde rol almak için görüşüyorlar. STX Films, filmin dünya çapında haklarını satın aldı.

Every Note Played, başyapıtını yaratmanın eşiğindeki dünyaca ünlü bir konser piyanisti ve bestecisini konu alıyor. Piyanist, kendisine ALS teşhisi konduğunda kızının yabancılaşması dahil olmak üzere birçok kayıp yaşar. Hastalık kötüleştikçe ve Richard artık piyano çalamayacak veya kendi başına yaşayamayacak hale geldikçe, eski karısı Karina (Angelina Jolie) isteksizce ona bakmaya başlar. Richard, başarısız olan ilişkilerini, büyüklük arayışını yeniden tanımlayarak dengelemek zorunda kalır.

Rachel McAdams ve Channing Tatum’un oynadığı “13 Reasons Why” ve “The Vow” un yönetmenliğini yapan Michael Sucsy, filmin yönetmenlik koltuğuna oturacak. Filmin yapımcılığını Monet Clayton, Richard Barton Lewis ve Southpaw Entertainment’tan Gabrielle Jerou-Tabak üstlenecek. Senaryoyu ise Monet Clayton, David Mandell ile birlikte uyarladı.

STXfilms Motion Picture Group başkanı Adam Fogelson “Bu olağanüstü film yapım ekibini bu duygusal, güçlü ve nihayetinde moral veren hikaye için bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.