Andy Serkis’in The Batman’de Alfred’i Canlandıracağı Kesinleşti

Andy Serkis’in The Batman’de Alfred’i Canlandıracağı Kesinleşti

  15 Kasım 2019

  983 Okunma

The Batman filmiyle ilgili heyecanlandırıcı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Filmi yazıp yöneten Matt Reeves, Alfred'i Andy Serkis'in canlandıracağını doğruladı.

Robert Pattinson‘ın başrolünü üstlendiği The Batman filminin hazırlıkları sürerken, filmin oyuncu kadrosu da şekillenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Alfred Pennyworth rolü için Andy Serkis ile görüşüldüğü ortaya çıkmıştı. The Batman’i yazıp yönetecek olan Matt Reeves, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Alfred karakterini Serkis’in canlandıracağını doğruladı.

Batman’i Robert Pattinson’ın canlandıracağı filmde Catwoman için Zoë Kravitz ile anlaşılmış, kötü karakter Riddler’ı Paul Dano‘nun, Komiser Gordon’ı ise Jeffrey Wright‘ın canlandıracağı duyurulmuştu. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinde hayat verdiği Gollum karakteri ile bilinen Andy Serkis‘le de Alfred Pennyworth karakteri için görüşülüyordu. Filmin yönetmeni Matt Reeves, ünlü oyuncunun kırmızı halıda koştuğu bir GIF’i Twitter hesabında paylaşarak “Ve işte #Alfred!” ifadelerini kullandı.

Bruce Wayne‘in en yakın dostu olan Alfred, çizgi romanlarda Batman’in asıl kimliğini başından beri bilen tek kişi olarak geçiyordu. Reeves’in bu Alfred karakteri için ne planlandığı henüz bilinmiyor. Ancak farklı bir yaklaşıma sahip olması bekleniyor. Diğer yandan The Penguin rolü için Colin Farrell ile görüşmeler sürdürülüyor.

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği The Batman, 25 Haziran 2021‘de izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.