Andrew Scott’lı “Ripley” Dizisinin Kadrosuna Johnny Flynn Dahil Oldu

Andrew Scott’lı “Ripley” Dizisinin Kadrosuna Johnny Flynn Dahil Oldu

  23 Ocak 2020

  1.006 Okunma

Steve Zaillian'ın yazıp yöneteceği Ripley dizisinin başrolünde Andrew Scott'a Johnny Flynn eşlik edecek.

The Talented Mr.Ripley, Strangers on a Train gibi romanları kaleme alan Patricia Highsmith birçok kez beyaz perdeye ilham verdi. 1999 yılında gösterime giren Matt Damon başrollü The Talented Mr.Ripley’le birlikte daha çok tanınmaya başlayan yazar’ın yarattığı Ripley karakteri, bu kez TV’ye uyarlanıyor.

Dizi için çalışmalara başlanmasının ardından oyuncu kadrosuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Fleabag’de canlandırdığı rahip rolüyle adından söz ettiren Andrew Scott’ın Ripley rolünü canlandıracağı dizinin kadrosuna Johnny Flynn’ın da dahil olduğu duyuruldu. Flynn, Dickie Greenleaf karakterine hayat verecek.

Ripley dizisini Schindler’s List, The Night Of, son olarak da The Irishman’in senaryosunu kaleme alan, Oscar ve Altın Küre Ödüllü Steven Zaillian yazıp yönetecek.

1960’ların başında geçecek olan Ripley’de, New York’ta üçkağıtçı bir adam olan Tom Ripley, zengin bir adam tarafından İtalya’da rahat bir hayat yaşayan oğlu Dickie Greenleaf’ı eve dönmeye ikna etmesi için işe alınır. Tom’un işi kabul etmesi, hile, sahtekarlık ve cinayetle dolu karmaşık bir hayata ilk adımı olacaktır.

Showtime Kanalı’nda yayınlanacak olan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.