“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Oyuncuları “Aman Reis Duymasın” Filminde

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Oyuncuları “Aman Reis Duymasın” Filminde

  7 Eylül 2019

  1.296 Okunma

ATV ekranlarında yayınlanan ekranların seyting rekorları kıran sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın oyuncu kadrosunun oluşturduğu kahkaha tufanı "Aman Reis Duymasın" beyaz perde karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Eşkıya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadri’nin Götürdüğü Yere Git, Dila Hanım ve Ezo Gelin gibi yapımlardan tanıdığımız usta yönetmen Onur Tan oturuyor. Senaryosu ise; Kurtlar Vadisi filmleri ve dizisinden tanıdığımız Bahadır Özdener’e ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise sevilen bir çok karakter yer alıyor. Filmin oyuncuları ve rolleri ise şöyle; İlyas Çakırbeyli karakterini canlandıran Ozan Akbaba, Tipi karakterini canlandıran Savaş Özdemir, Enişte karakterini canlandıran Hakan Karsak, Behzat Çakırbeyli karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu, Ömür Çakırbeyli (Façalı) karakterini canlandıran Ceren Benderlioğlu, Boran karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ, Hatice karakterini canlandıran Sevinç Gürşen, Emine karakterini canlandıran Sevil Akı Saner, Tekin karakterini canlandıran Tevfik Erman Kutlu, Zafer karakterini canlandıran Ömer Kurt, Hüsnü karakterini canlandıran Bekir Çiçekdemir, Korhan karakterini canlandıran Sabahattin Yakut, Sibel karakterini canlandıran Berna Üçkaleler ve Gamze karakterini canlandıran Ezgi Esma Kürklü gibi isimler yer alıyor.

Aman Reis Duymasın Filminin Konusu: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen bir çok karakteri bir arada tatile çıkıyor. Ekip, tatil yapacakları yere geldiğinde başlarına akılalmaz olaylar gelir. Ama başlarına gelen bu olaylar onları tatil yapma azminden yıldırmaz ve tatillerine tüm hızlarıyla devam ederler. Metropol şehir İstanbul’un havasından bulundukları yerde eser yoktur. Gittikleri küçük kasaba da ekibin başına gelmedik birşey kalmayacaktır. Ekibin tek ve büyük korkusu ise başlarına gelen bu olayların reis olan Hızır Çakırbeyli’nin duyacak olmasıdır.

Ekranların sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Oyuncularının yer aldığı “Aman Reis Duymasın” Filminin 13 Aralık 2019 tarihinde izleyicisi ile buluşması planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.