Altered Carbon 2. Sezon Yayın Tarihi ve Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Altered Carbon 2. Sezon Yayın Tarihi ve Tanıtım Videosu Paylaşıldı

  22 Ocak 2020

  1.129 Okunma

Netflix, Bilim Kurgu dizisi Altered Carbon'un 2.sezon yayın tarihini açıkladı ve yeni bir video paylaştı.

Netflix’in ilk sezonuyla dikkat çeken Bilim Kurgu dizisi Altered Carbon’un ikinci sezon duyurusu geçtiğimiz yılın başlarında yapılmış, sonrasında diziden pek fazla duyum alınmamıştı. Uzun zaman sonra dizinin çıkış tarihi ve tanıtım videosu paylaşıldı.

Dizinin resmi twitter hesabı, küçük bir teaser fragmanı ile birlikte yayın tarihini de duyurdu. Yayınlanan kısa tanıtım videosu ikinci sezondan yeni görüntüler içermiyor. Verilen mesaj ise şöyle: “Yeni beden yerleştirmeniz tamamlandı.”

İlk sezonun başrol oyuncusu Joel Kinnaman’ın yerini Marvel Sinematik Evren’de süper kahraman Falcon’u oynamasıyla tanınan aktör Anthony Mackie alacak. Mackie dizide hem Kinnaman hem de Will Yun Lee tarafından canlandırılan Takeshi Kovacs’ı oynayacak. Dizinin kadrosuna katılan Renee Elise Goldsberry ise Quellcrist Falconer rolünü canlandıracak.

Richard K. Morgan’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Altered Carbon, insan bilincinin dijital ortama aktarılmasıyla, öldükten sonra beden değiştirerek yaşam sürebilmesini konu alıyordu.

Şimdilik dizinin yayın tarihinden başka bir detay açıklanmadı. Heyecanla beklenen Altered Carbon 2. sezonu 27 Şubat tarihinde Netflix’te yayında olacak. İkinci sezonla ilgili kısa tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.