Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı

Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı

  1 Şubat 2019

  396 Okunma

Merakla beklenen Alita: Savaş Meleği filminden iki yeni poster geldi.

Alita: Savaş Meleği, aksiyon ve bilim kurgu kategorisinde yer alan filmler arasındadır. Filmin yeni posterleri de karşımıza çıktı.

Titanik, Terminatör ve Avatar gibi dünya genelinde en fazla izlenen filmlere imza atmış olan ve toplam üç Oscar Ödülü bulunan yönetmen James Cameron, Alita: Savaş Meleği filminin senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği görülmektedir. Bu yüzden filmden beklentinin de çok yüksek olduğunu görebiliyoruz.

Labirent serisinde karşımıza çıkan Rosa Salazar, başrol üstlenmiş olduğu filmin oyuncu kadrosunda iki Oscar ödülüne sahip olan Christoph Waltz, Altın Küre ve Oscar ödülü bulunan Jennifer Connelly yer alıyor. Aynı zamanda Tam Gaz filminde karşımıza çıkan Eiza Gonzalez, Ay Işığı ile Oscar ödülü almış olan Mahershala Ali, Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı olan Michelle Rodriguez de yer alıyor. Bu oyuncuların yanı sıra dünya genelinde tanınan Jeff Fahey, Keean Johnson ve Casper Van Dien yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ustura, Günah Şehri ve Dehşet Gezegeni gibi filmlerden tanımış olduğumuz Robert Rodriguez bulunmaktadır.

Bir Sayborg olan Alita, tam olarak kim olduğunu ve nereden gelmekte olduğunu bilmemektedir. Uyandığında tamamen tanımadığı bir gelecektedir. Ido ise şefkatli bir doktordur ve Alita’yı yanına alır. Genç bir kadın olan Sayborg ise görüntüsünün tamamen dışında inanılmaz bir geçmişe sahiptir. Doktor Ido ise onu bu gizemli geçmişinden korumaya çalışmaktadır. Alita’nın yeni arkadaşı olan Hugo ise Alita’nın anılarını tetikler.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.