Aladdin Filminden Yeni Kareler Geldi

Aladdin Filminden Yeni Kareler Geldi

  13 Nisan 2019

  398 Okunma

Disney'in en sevilen karakterlerinden birisi olan Aladdin filminden yeni kareler paylaşıldı. Büyük bir merakla beklenen film 24 Mayıs 2019 tarihinde izleyicisi ile buluşuyor.

Disney’in efsane kahramanlarından birisi olan Aladdin 2019 yılında bu defa karşımıza beyaz perde uyarlaması ile çıkıyor. Filmde yönetmen koltuğuna Guy Ritchie otururken, başrollerini ise; Aladdin karakterini canlandıran Mena Massoud, Genei karakterini canlandıran Will Smith, Jasmine karakterini canlandıran Naomi Scott, Prens Anders karakterini canlandıran Billy Magnussen ve Dalia karakterini canlandıran Nasim Pedrad paylaşıyor. Aladdin filminin 24 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime gireceği dağıtımcı şirket UIP Türkiye tarafından açıklandı.

Fotoğraf 1 | Oyuncular: Mena Massoud ve Marwan Kenzari

Aladdin | Oyuncular: Mena Massoud ve Marwan Kenzari

Fotoğraf 2 | Oyuncular: Mena Massoud ve Marwan Kenzari

Oyuncular: Mena Massoud ve Marwan Kenzari

Fotoğraf 3 | Oyuncular: Mena Massoud ve Alan Tudyk

Oyuncular: Mena Massoud ve Alan Tudyk

Filmin tüm detaylarına, resimlerine ve fragman görüntülerini incelemek istiyorsanız Aladdin sayfasına gidebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.