Al Pacino’lu Hunters’tan Yeni Fragman Yayınlandı

Al Pacino’lu Hunters’tan Yeni Fragman Yayınlandı

  22 Kasım 2019

  1.388 Okunma

Gelecek sene izleyici ile buluşması planlanan Amazon dizisi Hunters'tan yeni bir fragman yayınlandı. Martin Scorsese'in son filmi The Irishman ile konuşulan Al Pacino, ilk uzun soluklu Tv projesiyle izleyici karşısına çıkacak.

Hollywood’un usta oyuncusu Al Pacino’nun başrollerinde yer aldığı Amazon’un iddialı dizisi Hunters’tan yeni fragman yayınlandı. Hunters, 2. Dünya Savaşı’ndan sonra Nazi avcılığı yapan bir grubun hikayesini anlatacak.

1977 yılının New York’unda geçen Hunters, soykırım planı yapan Naziler ve bu plana engel olmak isteyen bir Nazi avcısı grubunu konu alıyor. Al Pacino ve Logan Lerman’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Hunters’ın yapımcılığını Jordan Peele üstleniyor.

Amazon Prime’da izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizinin konusu şöyle: 1977 yılında New York’ta gizlice yaşayan yüzlerce Nazi, 4.Reich’i kurmayı hedefliyordur. Nazilerin bu planını fark eden bir grup insan harekete geçmeye karar verir. Hunters, Nazilerin kanlı planlarına karşı bir grup Nazi avcısının nasıl mücadele ettiğini konu alıyor. Logan Lerman, büyükannesini öldürenleri bulmaya çalışırken bu Nazi avcısı gruba katılan Jonah Heidelbaum’u canlandıracak. Al Pacino ise Logan Lerman’ın akıl hocası olarak izleyici karşısına çıkacak.

David Weil, dizinin yaratıcı ismi olarak bilinirken, ilk bölümün yönetmen koltuğunda Alfonso Gomez Rejon oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Al Pacino ve Logan Lerman’ın yanı sıra Jerrika Hinton, Kate Mulvany, Josh Radnor, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien,Tiffany Boone, Carol Kane, Dylan Baker, Saul Rubinek ve Lena Olin gibi isimler de yer alıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacağı tahmin edilen Hunters’ın 2020’de izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Hunters 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.