Al Pacino’lu Hunters Dizisinden Yeni Fragman ve Tarih Yayınlandı!

Al Pacino’lu Hunters Dizisinden Yeni Fragman ve Tarih Yayınlandı!

  6 Ocak 2020

  1.313 Okunma

Al Pacino ve Logan Lerman'ın başrollerinde yer aldığı Amazon dizisi Hunter'tan yeni fragman yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu.

Son olarak Martin Scorsese imzalı mafya filmi The Irishman ie izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Al Pacino, bu kez ilk uzun soluklu işi Hunters ile karşımıza çıkacak. Nazi avcısı bir grubun hikayesini anlatacak Amazon dizisi Hunters’tan yeni fragman yayınlandı ve dizinin başlangıç tarihi duyuruldu.

Amazon’un yayınlanan fragmanıyla birlikte, dizinin 21 Şubat tarihinde izleyici ile buluşacağı açıklandı. İzleyicileri 1977’nin New York’una götüren dizinin yapımcılığını Get Out ve Us yapımlarıyla tanınan Jordan Peele üstleniyor.

“Komplo, gizem ve tuzaklar içeren sıkı bir gerilim” olarak nitelendirilen Hunters’ın konusu şöyle: Özgün bir fikre dayanarak aynı zamanda gerçek tarihsel olaylardan uyarlanan dizi, 1977’de New York’ta yaşayan bir grup Nazi Avcısı’na odaklanıyor. “Avcılar” olarak bilinen grup, yüzlerce üst düzey Nazi yetkilisinin aralarında yaşadığını ve ABD’de dördüncü reich’ı kurmak için komplo kurduğunu keşfeder. Avcılar ekibi, Nazileri adalete teslim etmek ve yeni soykırım planlarını engellemek için kanlı bir mücadele içinde olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Al Pacino ve Logan Lerman’ın yanı sıra Jerrika Hinton, Kate Mulvany, Josh Radnor, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Tiffany Boone, Carol Kane, Dylan Baker, Saul Rubinek ve Lena Olin gibi isimler de yer alıyor.

Alfonso Gomez-Rejon’ın ilk bölümünü yönettiği Hunters, 21 Şubat‘ta yayında olacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.