Al Pacino’lu Hunters Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

Al Pacino’lu Hunters Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

  1 Aralık 2019

  1.851 Okunma

Amazon Prime, Al Pacino'nun başrollerinde yer aldığı ve 1977 yılının New York'unda geçen Hunters'tan fragman paylaştı.

Amazon Prime, ilgi çekici yapımlarına devam ediyor. 1977 yılının New York’unda geçen Hunters, soykırım planı yapan Naziler ve bu plana engel olmak isteyen bir Nazi avcısı grubunu konu alıyor. Al Pacino ve Logan Lerman’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Hunters‘ın yapımcılığını Jordan Peele üstleniyor.

The Godfather, Scent of a Woman, Scarface gibi unutulmaz yapımların Oscar ödüllü yıldız oyuncusu Al Pacino’nun uzun soluklu ilk dizisi olan Hunters, 2020’de Amazon Prime’da yayınlanacak.

1977 yılında New York’ta gizlice yaşayan Naziler, 4.Reich’i kurmayı hedefliyordur. Bu Naziler için mükemmel bir gelecek anlamı taşımaktadır. Hunters, Nazilerin bu hayallerinin bir grup Nazi avcısı tarafından nasıl engellendiğini konu alıyor. Logan Lerman, büyükannesini öldürenleri bulmaya çalışırken bu Nazi avcısı gruba katılan Jonah Heidelbaum’u canlandıracak. Al Pacino ise onun akıl hocası olarak rol alacak.

Dram- Gerilim konulu dizinin oyuncu kadrosunda Jerrika Hinton, Kate Mulvany, Josh Radnor, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Tiffany Boone, Carol Kane, Dylan Baker, Saul Rubinek ve Lena Olin gibi isimler de yer alıyor. Dizinin ilk bölümünün yönetmeni ise Alfonso Gomez-Rejon.

Oldukça iddialı görünen ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken yapımın yayın tarihi ise henüz belli değil ancak 2020 yılının ilk yarısında izleyici ile buluşacağı tahmin ediliyor.

Hunters Dizisi 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.