Al Pacino: Bazı Filmlerde Onları Kurtarmak İçin Rol Alıyorum

Al Pacino: Bazı Filmlerde Onları Kurtarmak İçin Rol Alıyorum

  23 Kasım 2019

  1.113 Okunma

Hollywood'un efsane yıldızı Al Pacino, GQ dergisine verdiği röportajda kötü filmlerde onları kurtarmak için oynadığını açıkladı.

Scarface, The Godfather, Scent of a Woman gibi filmlerin Oscar ödüllü yıldızı Al Pacino, biraz huysuz bir insan olmaya başladığını ve kötü filmlerde oynamak gibi kötü bir alışkanlık geliştirdiğini söyledi.

GQ dergisine röportaj veren efsane aktör, iyi olmayan filmlerde, filmi daha iyi hale getireceğine inandığı için rol aldığını söyledi. Martin Scorsese’nin son filmi The Irishman’de başrolü paylaştığı Robert De Niro ile ortak röportajda konuşan Al Pacino şöyle dedi:

“Sanırım biraz kötü huylu olmaya başladım. Çok iyi olmayan filmler yapıp onları daha iyi hale getirmek istiyorum. Bu benim meydan okumam haline geldi. Bazen size yeterli olmayan bir şeyi yapman için para teklif ederler. Ve kendini bu işe ikna edersin. İçinde bir yerlerde bu işin kusurlu olacağını bilirsin. Ama dönüp dolaşıp aynı yere geldiğinde görürsün ve ‘Ben bunu daha iyi yapacağım’ dersin.”

79 yaşındaki başarılı aktör, bazen bir filmi ortalama hale getirmek için çok fazla zaman harcadığını belirtti. “Bütün bunları yaparken çok fazla zaman harcıyorsun ve diyorsun ki ‘Eğer bunun ortalama bir film olmasını sağlayabilirsem..’ ve bununla heyecanlanıyorsun. Bu bir kenara bırakmam gereken bir dürtü” ifadelerini kullandı.

Al Pacino’nun başrollerini Robert De Niro ile paylaştığı Martin Scorsese imzalı The Irishman, 27 Kasım‘da Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.