Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı

Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı

  3 Haziran 2019

  618 Okunma

14 Haziran 2019 tarihinde gösterime girecek olan Serdal Genç’in yönetmen koltuğuna oturduğu Akıllara Seza filminden ilk fragman yayınlandı.

Bilal Kalyoncu’nun yapımcılığını yaptığı, Serdal Genç’in yönetmenliğini üstlendiği, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın kaleminden çıkan Akıllara Seza filminin oyuncu kadrosunda ise; Ulaş İnan Torun, Aslıhan Güner, Kemal Uçar, Timur Acar, Haldun Boysan, Erdem Baş, Asena Ayyüce Sezer, Sema Atalay, Onur Sermik ve Pelin Su Çileli yer alıyor.

Filmin Konusu: Mustafa 1997 yılında liseyi bitirmenin heyecanını yaşar. Mezuniyet günü nihayet gelip çattığında heyecanla mezuniyete giden Mustafa, yolda kaza geçirir. Geçirdiği kaza Mustafa’nın komaya girmesine sebep olmuş ve komadan yıllarca çıkamamıştır. Aradan tam 22 yıl geçer ve Mustafa yeniden gözlerini açar. İlk aklına gelen şey ise sevdiği kız Seza’nın ta kendisidir. Hiç vakit kaybetmeden Seza’nın peşine düşer. Ama Mustafa’nın hesaplamadığı birşey vardır. Onun komaya girdiği dönemle, bugün arasında çok büyük bir fark vardır. Gelişen teknoloji ve medeniyet Mustafa’yı büyük bir çatışmanın içine sokar.

Akıllara Seza Filminin İlk Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.