Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı

Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı

  3 Haziran 2019

  815 Okunma

14 Haziran 2019 tarihinde gösterime girecek olan Serdal Genç’in yönetmen koltuğuna oturduğu Akıllara Seza filminden ilk fragman yayınlandı.

Bilal Kalyoncu’nun yapımcılığını yaptığı, Serdal Genç’in yönetmenliğini üstlendiği, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın kaleminden çıkan Akıllara Seza filminin oyuncu kadrosunda ise; Ulaş İnan Torun, Aslıhan Güner, Kemal Uçar, Timur Acar, Haldun Boysan, Erdem Baş, Asena Ayyüce Sezer, Sema Atalay, Onur Sermik ve Pelin Su Çileli yer alıyor.

Filmin Konusu: Mustafa 1997 yılında liseyi bitirmenin heyecanını yaşar. Mezuniyet günü nihayet gelip çattığında heyecanla mezuniyete giden Mustafa, yolda kaza geçirir. Geçirdiği kaza Mustafa’nın komaya girmesine sebep olmuş ve komadan yıllarca çıkamamıştır. Aradan tam 22 yıl geçer ve Mustafa yeniden gözlerini açar. İlk aklına gelen şey ise sevdiği kız Seza’nın ta kendisidir. Hiç vakit kaybetmeden Seza’nın peşine düşer. Ama Mustafa’nın hesaplamadığı birşey vardır. Onun komaya girdiği dönemle, bugün arasında çok büyük bir fark vardır. Gelişen teknoloji ve medeniyet Mustafa’yı büyük bir çatışmanın içine sokar.

Akıllara Seza Filminin İlk Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.