Adrien Brody, Stephen King Uyarlaması Jerusalem’s Lot Dizisinin Başrolü Oldu

Adrien Brody, Stephen King Uyarlaması Jerusalem’s Lot Dizisinin Başrolü Oldu

  24 Aralık 2019

  1.066 Okunma

Stephen King'in romanından diziye uyarlanan Jerusalem's Lot dizisinin başrolü Adrien Brody oldu.

Roman Polanski’nin 2002 yapımı dram filmi The Pianist ile Oscar kazanan Adrien Brody, TV’ye geri dönmeye hazırlanıyor. Son olarak Peaky Blinders ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Stephen King’in kitabından uyarlanan Jerusalem’s Lot dizisinin başrolü oynayacak.

Stephen King’in Night Shift isimli kitabında yer alan Jerusalem’s Lot hikayesinden diziye uyarlanan yapım, Epix kanalında yayınlanacak.

İzleyiciyi 1850’lere götürecek Jerusalem’s Lot, deniz yolculuğunda eşi öldükten sonra 3 çocuğu ile Preacher’s Corner’deki sakin evine yerleşen Kaptan Charles Boone’un yaşadıklarını konu alıyor. Atalarından kalan evde ailesinin geçmiş sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalan kaptan, nesiller boyu süren karanlığa son vermek için mücadele edecektir.

Çekimlerine Mayıs 2020’de başlanması planlanan dizi, sonbahar aylarında yayında olacak. Donald De Line’ın yaratıcısı olduğu projenin yürütücü yapımcılığını Jason Filardi ve Peter Filardi üstlenecek. Epix ekibinden Michael Wright diziyle ilgili yaptığı konuşmada “Bu seri, klasik gotik korkunun yoğun ve kesinlikle dehşet verici bir versiyonu olacak. Muhteşem bir ekip, harika bir oyuncu ve korkunun ustası Stephen King var. Böyle bir proje için heyecanlanmamak mümkün değil.” ifadelerini kullandı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.