Adam Driver’lı “The Report” Filminden Fragman Var!

Adam Driver’lı “The Report” Filminden Fragman Var!

  24 Ağustos 2019

  946 Okunma

15 Kasım 2019 tarihinde Amerika Birleşik Devleri’nde gösterime girecek olan “The Report” filminden ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Scott Z. Burns’un kaleminden çıkan yapımda yönetmen koltuğuna yine aynı isim oturuyor. Filmde; Adam Driver, Daniel Jones karakterini canlandırırken, Jon Hamm, Denis McDonough karakterini canlandırıyor. Filmde rol alan diğer oyuncu kadrosu ve rolleri ise şu şekilde; Cyrus Clifford karakterini canlandıran Corey Stoll, Off Site Security Guard karakterini canlandıran Evander Duck Jr., Marcy Morris karakterini canlandıran Linda Powell, Senatör Dianne Feinstein karakterini canlandıran Annette Bening, Committee Clerk karakterini canlandıran Sandra Landers, Senatör Sheldon Whitehouse karakterini canlandıran John Rothman, Senatör Jay Rockefeller karakterini canlandıran Victor Slezak, Senatör Saxby Chambliss karakterini canlandıran Guy Boyd, Sean Murphy karakterini canlandıran Alexander Chaplin, Gretchen karakterini canlandıran Joanne Tucker, Bernadette karakterini canlandıran Maura Tierney, Thomas Eastman karakterini canlandıran Michael C. Hall ve Cofer Black karakterini canlandıran Ian Blackman şeklinde sıralanıyor.

The Report Filminin Konusu: Daniel J. Jones, idealist bir araştırmacıdır. Daniel’ın patronu Senatör Dianne Feinstein tarafından CIA’in ilgilendiği bir konuyu araştırması için görevlendirilir. Ondan araştırması için istenen konu CIA’in 9-11 Eylül olaylarından sonra sorgulamak üzere tutukladığı kişilerden oluşuyordur. Jones’un görevi bu doğrultuda çok zordur. Herşeyden önce doğruların peşinden gitmekle beraber, CIA’in herkesten saklayıp, yok etmek için çaba sarf ettiği kanıtları ortaya çıkarması gerekiyordur. ABD halkından saklanan gerçeklerle karşılaşan Daniel, şok edici gerçeklerle karşı karşıya kalır.

The Report Orijinal Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.