Adam Driver, Sam Raimi İmzalı Bilim Kurgu Filmi “65”te Başrol Olacak

Adam Driver, Sam Raimi İmzalı Bilim Kurgu Filmi “65”te Başrol Olacak

  3 Eylül 2020

  7 Okunma

Adam Driver, Sam Raimi'nin yapımcılığını üstleneceği bilim kurgu filmi "65"te başrolü üstlenecek.

Disney’in Star Wars üçlemesi geçen yıl The Rise of Skywalker filmi ile sona ererken, filmin Kylo Ren’i Adam Driver, galaksiyi geride bırakıp yeni ve heyecan verici projelere geçiyor. Hollywood’un popüler aktörlerinden Driver, ‘A Quiet Place’in yaratıcıları tarafından yönetilen bilim kurgu film ’65’te rol almak için Sony ile anlaşma imzaladı.

65, A Quiet Place yazarları Scott Beck ve Bryan Woods tarafından yazılacak ve yönetilecek. İkili aynı zamanda Doctor Strange in the Multiverse of Madness yönetmeni Sam Raimi ile birlikte yapımcılığını üstlenecek. Filmin hikayesinin ayrıntıları ise şimdilik gizli tutuluyor.

Driver, pandemi nedeniyle durdurulduktan sonra prodüksiyona başlayan Ridley Scott’ın The Last Duel filminin çekimlerini bitirdikten sonra seçeceği birkaç proje olduğundan bu filmi çekmesi biraz zaman alabilir. Aktörün, The Last Duel’in ardından Scott’ın yıldız kadrolu Gucci filmine başlaması bekleniyor. Driver bu filmde Robert de Niro, Al Pacino, Jared Leto ve Lady Gaga ile birlikte rol alacak.

Sevilen yıldız, 2019 yılında kendisine en iyi erkek oyuncu dalında ilk Oscar adaylığını kazandıran “Marriage Story” ile izleyici karşısına çıkmıştı.

“65” ile ilgili henüz detaylar bilinmiyor ancak hikayeye dair bazı ayrıntıların birkaç hafta içinde ortaya çıkması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.