Brad Pitt’li “Ad Astra” – “Yıldızlara Doğru” Filminin İlk Fragmanı Geldi

Brad Pitt’li “Ad Astra” – “Yıldızlara Doğru” Filminin İlk Fragmanı Geldi

  6 Haziran 2019

  1.132 Okunma

James Gray'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Brad pitt ve Tommy Lee Jones ikilisinin başrolünü oynadığı "Ad Astra" - "Yıldızlara Doğru" filminden ilk fragman geldi.

Filmin Konusu: Roy McBride adında ki bir askeri astronot 20 sene önce uzaya hayat aramaya giden kaybolan babasını bulmak için uzaya yolculuk yapar. Roy’un tek amacı babasını bulmak değildir. Dünya’nın hayatta kalmasını tehdit eden bir gizemi de çözmesi gerekmektedir. Onun bu yolculuğu insan varlığının doğasına kozmik yerimize meydan okuyan sırları da ortaya çıkaracaktır.

20 Eylül 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan yapımın yönetmen koltuğuna James Gray oturuyor. Filmin başrolleri ve karakterleri ise; Roy McBride karakterini canlandıran Brad Pitt, Clifford McBride karakterini canlandıran Tommy Lee Jones, Ruth Negga, General Rivas karakterini canlandıran John Ortiz ve Peter Bello karakterini canlandıran Jamie Kennedy paylaşıyor.

Ad Astra – Yıldızlara Doğru Filminin İlk Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.