Antonio Banderas’lı “Acı ve Zafer” Filminden Altyazılı Fragman Geldi!

Antonio Banderas’lı “Acı ve Zafer” Filminden Altyazılı Fragman Geldi!

  14 Ağustos 2019

  1.407 Okunma

Usta oyuncu Antonio Banderas'ın başrolünü üstlendiği ve dünya prömiyerini Cannes Film Festivali'nde yapıp, En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü kazandığı "Acı ve Zafer" filminden Türkçe Altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Dünyaca ünlü yönetmen Pedro Almodovar imzasını taşıyan yapımın senaryosu da yine kendisine ait. Eylül ayında New York Film Festivali’nde boy gösterecek olan Dolor Y Gloria filmi ülkemizde 11 Ekim 2019 tarihinde gösterime girecek.

Filmde Salvador Mallo karakterine Antonio Banderas, Alberto Crespo karakterine Asier Etxeandia, Federico Delgado karakterine Leonardo Sbaraglia, Mercedes karakterine Nora Navas, Jacinta karakterine Julieta Serrano, Eduardo karakterine César Vicente, Küçük Salvador Mallo karakterine Asier Flores, Jacinta karakterine Penélope Cruz, Zulema karakterine Cecilia Roth, Beata karakterine Susi Sánchez, Venancio Mallo karakterine Raúl Arévalo, Dr. A. Galindo karakterine Pedro Casablanc, Presentador karakterine Julián López ve Radióloga karakterine Eva Martin hayat veriyor.

Filmin Konusu: Yönetmen Salvador Mallo’nın geçmişinden bugüne kadar yapmış olduğu seçimleri ve yaşamında kendi üzerinde iz bırakan olayları konu ediyor. Salvador altmışlı yıllarda doğup büyüdüğü yerden ailesi ile birlikte ayrılıp, Valencia’da bir köye göç etmesine ve refah arayışına, seksenli yılların Madrid’inde kalbinin hızlıca çarpmasına neden olan ilk aşkına, onun için tam bir terapi anlamına gelen yazı ve sinema ile tanışmasına ve herşeyden önce kendisini tanımasına vesile olan olaylara değiniliyor. Filmde; ünlü aktör Asier Etxeandia, Salvador Mallo’nın eroin bağımlısı arkadaşı olan Alberto’ya hayat verirken, bir diğer ünlü aktör Cesar Vincente ise dolanrıcılık ile uğraşan Eduardo rolüyle karşımıza çıkıyor. Güzel yıldız Penélope Cruz ise Mallo’nın annesinin gençliğini canlandıracak.

Dolor Y Gloria – Acı ve Zafer (2019) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.