Aaron Taylor-Johnson, Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Hakkında Konuştu

Aaron Taylor-Johnson, Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Hakkında Konuştu

  15 Aralık 2019

  1.325 Okunma

Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'te rol alan Aaron Taylor-Johnson, Nolan ve film hakkında açıklamalarda bulundu.

Memento, Intersteller, Inception gibi başarılı yapımların yönetmeni Christopher Nolan, yeni filmi Tenet ile 2020 yılında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılının en merak edilen filmlerinden Tenet’in oyuncu kadrosunda yer alan Aaron Taylor-Johnson verdiği bir röportajda Christopher Nolan ve film hakkında konuştu.

Christopher Nolan filmlerini sevdiğini belirten Johnson, film ve oyuncu arkadaşlarıyla ilgili şöyle konuştu: “Nolan’ın herhangi bir filminde rol almak için bir fırsat olduğunda, ‘Deneyeyim’ diyen ilk kişi ben oldum. Tenet’in oyuncu kadrosuna kabul edildiğim için çok şanslıydım. John David Washington olağanüstü, inanılmaz ve harika, gerçek bir adam. Bir yıldız olacak. Robert Pattinson zeki ve harika. Onunla çalışmayı seviyordum.”

Christopher Nolan’dan övgüyle bahseden Johnson, yönetmen ile çalışmanın nasıl olduğu hakkında “Nolan’la çalışmak bir efsaneyle çalışmaktır. Geri çekilip zihninin nasıl çalıştığını gözlemleyebilmekle ilgili. Bir film yapımcısı olarak filmlerini nasıl bir araya getirebildiği oldukça sıradışı. Hiçbir masraftan kaçınılmadı. Kesinlikle sinemanın sınırlarını zorlamaya çalışıyor, yüksek kavramlar ve bilimkurgu kavramları, ve olayların sinematik tarafını izlemek için olağanüstü. Onun huzurunda olmak ve o film üzerinde çalışmak büyük bir onur ve zevkti.” ifadelerini kullandı.

Uluslararası bir casusluk hikayesini anlatacak olan filmin oyuncu kadrosunda Robert Pattinson, John David Washington, Michael Caine, Kenneth Branagh ve Elizabeth Debicki yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.